Bahrain Basketball Association dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Bahrain Basketball Association App

Aplikacja Bahrańskiego Związku Koszykówki to oficjalna aplikacja zaprojektowana w celu zapewnienia fanom łatwego dostępu do aktualnych informacji na temat wzrostu popularności sportu w Królestwie Bahrajnu. Oferuje ona szeroki zakres funkcji, w tym harmonogramy meczów, wyniki, statystyki, rankingi drużyn, informacje o drużynach i najnowsze wiadomości. Ta nowoczesna aplikacja stanowi cenny punkt odniesienia dla trenerów i personelu medialnego, oferując szczegółowe statystyki meczów i graczy do celów analizy i raportowania.

Bahrański Związek Koszykówki z dumą prezentuje tę aplikację, aby informować użytkowników i angażować ich w najnowsze aktualizacje i wydarzenia ze świata koszykówki w Bahrajnie.

Program jest dostępny w innych językach

Bahrain Basketball Association dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.0.11

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Bahrain Basketball Association

Czy próbowałeś Bahrain Basketball Association? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.